مشخصات شرکت

شرکت ماشین سازی GWELL چین یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته (های - تک) متخصص در تولید خطوط اکستروژن پلاستیکی برای تولید فیلم، ورق، پروفایل، لوله و گرانول سازی می باشد. این شرکت دو مجموعه تولیدی در استان سوژو (شهرهای تایچنگ و یانچنگ) دارد. کل مساحت دو کارخانه این شرکت بالغ بر 56000 متر مربع  و ظرفیت تولید سالیانه با بیش از 200 اکسترودر می باشد.

GWELL متعهد است که بعنوان یک تشکیلات اقتصادی پیشتاز درعلم و تکنولوژی باشد وبا یک تیم مجرب مدیریتی، طراحی خطوط تولید و توسعه،  راه اندازی، اپراتوری، خدمات پس از فروش و آموزشهای فنی، ارائه طرحهای توجیهی و برنامه ریزی با بازدهی بسیار بالا، خدماتی را به مشتریان خود ارائه نماید. شرکت ماشین سازی GWELL یک شرکت ملی با تکنولوژی بالا است که دارای 2 کارشناس ماشین آلات اکستروژن در سطح کشوری، 12 مهندس ارشد، 26 کارمند تحقیق و توسعه فنی و همچنین بیش از 60 تکنسین ارشد، دارای بیش از 20 اختراع و ثبت مدل اختراع  است.

  خط تولید کاغذ از سنگ آهک (PE + کربنات کلسیم) به عنوان اولین مجموعه ای از تجهیزات تایید شده توسط دولت شناخته شده است، GWELL می تواند خط تولید کامل را شامل گرانول سازی، واحد اکستروژن و کشش تولید کاغذ، فرمولاسیون و غیره را برای مشتریان فراهم نماید.

با تکیه بر بزرگترین و قویترین گروه تولید کننده تکنولوژی و تجهیزات و همکاری با تامین کنندگان برتر برندهای جهان، GWELL متعهد به توسعه محصولات پیشرفته دربازارهای بین المللی است. همیشه فلسفه عملیات شرکت "حرفه ای، ارزش مشتری را ایجاد می کند" است. در سال های اخیر، محصولات این شرکت علاوه بر سراسر کشورچین  به روسیه، اسپانیا، ترکیه، ایران، مصر، بلژیک، بلغارستان، برزیل، اندونزی، هند، جنوب آمریکا و بیش از 40 کشور و مناطق صادر شده است و از طرف مشتریان به گرمی مورد استقبال واقع شده است.


 WELLG با تکیه بر بزرگترین و قویترین گروه تولید کننده تکنولوژی و تجهیزات و همکاری با تامین کنندگان برتر برندهای جهان، متعهد به توسعه محصولات پیشرفته دربازارهای بین المللی است

جزئیات محصول بیشتر بدانید  》